High Workers
Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do wykonania na wysokoœci

Mycie kominów

Żelbetowe kominy przemysłowe to konstrukcje budowlane, które można spotkać m.in. w elektrowniach, elektrociepłowniach, rafineriach, hutach. Usuwają dym i parę powstającą w trakcie spalania paliw używanych w produkcji energii cieplnej i elektrycznej.
Czytaj więcej

Mycie powierzchni szklanych na wysokości

Liczące ponad 100 metrów szklane biurowce stały się stałym elementem największych polskich miast. W takich budynkach zlokalizowane są zwykle podmioty usługowe: hotele, banki, firmy doradcze, telekomunikacyjne, informatyczne. Obiekty te spełniają najwyższe standardy użytkowe.
Czytaj więcej

Mycie okien na wysokości

Czyszczenie okien to bardzo ciężka robota. Trzeba być sprawnym i mieć wytrzymałe ręce. Jeszcze gorzej jest z oknami wysokimi, a najgorzej – z trudno dostępnymi i znajdującymi się kilkadziesiąt czy 100 metrów nad ziemią (bloki, biurowce, hotele).
Czytaj więcej

Mycie okien trudno dostępnych

Niektóre okna w budynkach użyteczności publicznej czy kamienicach trudno umyć. Wynika to z dwóch powodów. Po pierwsze, nie zawsze montowane są w nich uchylne skrzydła, które powalają otworzyć je do wewnątrz obiektu. Po drugie, w sąsiedztwie budynku z powodu braku miejsca nie można rozłożyć rusztowania czy ustawić wysięgnika.
Czytaj więcej

prace porządkowe na wysokościach Poznań

Śnieg kojarzy się z wyjazdem na narty i lepieniem bałwana. Jednak biały puch może też wywołać negatywne skojarzenia. Jego nadmiar paraliżuje ruch drogowy. W dodatku stwarza zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowania obiektów.
Czytaj więcej

Prace wysokościowe Poznań

Stolica Wielkopolski to duże miasto, w którym zawsze coś się dzieje. A to gdzieś wieszają baner na kościele, a to myją okna we szklanym biurowcu, a to skuwają sople zwisające z dachów, a to montują rynny w kamienicy. Nie ma dnia, by nie były wykonywane tutaj prace wysokościowe. Poznań zleca je firmie High Workers.
Czytaj więcej

Konserwacja odciągów

Wysokie, monumentalne budowle i obiekty robią wrażenie. Dzisiejsze możliwości budowniczych są bowiem imponujące. Dzięki temu możemy podziwiać podwieszane mosty, wieże czy kilkusetmetrowe maszty.
Czytaj więcej

Montaż instalacji odgromowych

Wyładowania atmosferyczne są w przyrodzie czymś naturalnym. Dochodzi do nich, gdy masy zimnego powietrza stykają się z masami powietrza ciepłego.
Czytaj więcej

montaż elementów budowlanych

Zdarza się, że montaż elementów budowlanych własnymi siłami staje się niewykonalny. Zamocowanie jakiejś części jest utrudnione np. z racji trudno dostępnego miejsca, do którego nie sposób dotrzeć przy użyciu drabiny albo dźwigu.
Czytaj więcej

Montaż rynien Poznań

Woda spływająca z dachu przyczynia się do niszczenia elewacji. Na ścianie tworzą się ślady zacieków, co bardzo szpeci obiekt. Rozwiązaniem problemu jest montaż rynien. Poznań to miasto, w którym działa firma zajmująca się takimi pracami.
Czytaj więcej

Konserwacja masztów antenowych

Elementy metalowe poddane oddziaływaniu warunków atmosferycznych narażone są na korodowanie. Rdza skraca żywotność takiego wyrobu, zagrażając jego trwałości.
Czytaj więcej

Prace remontowo-budowlane

Istnieją takie prace remontowo-budowlane, do wykonania których trzeba dysponować odpowiednim sprzętem, przygotowaniem i umiejętnościami. O ile tapetowanie, malowanie czy kładzenie płytek może opanować każdy, tak konserwacja anten i masztów, montaż rynien i odgramiaczy albo malowanie silosów to już przysłowiowa wyższa szkoła jazdy.
Czytaj więcej

Prace remontowe Poznań

Przychodzi czas, że w naszym domu czy zakładzie musimy przeprowadzić prace remontowe. Poznań w takich sytuacjach zawsze wynajmuje ekipę fachowców.
Czytaj więcej