High Workers
Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do wykonania na wysokoœci

prace porządkowe na wysokościach Poznań

Śnieg kojarzy się z wyjazdem na narty i lepieniem bałwana. Jednak biały puch może też wywołać negatywne skojarzenia. Jego nadmiar paraliżuje ruch drogowy. W dodatku stwarza zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowania obiektów.

W trakcie intensywnych opadów właściciele budynków o powierzchni co najmniej 2 tys. mkw oraz budynków z dachem o powierzchni ponad 1 tys. mkw muszą trzymać rękę na pulsie i usuwać śnieg z dachu. Część robi to we własnym zakresie, ale kolejni decydują się wynająć firmę High Workers, której domeną są prace porządkowe na wysokościach. Poznań to miejsce działania tej wykwalifikowanej ekipy alpinistów.

Oprócz odśnieżania dachów można jej powierzyć inne zadanie, które spędza sen z powiek właścicielom domów i budynków przylegających do ciągów komunikacyjnych, czyli skuwanie sopli. Na oblodzonych krawędziach dachu nietrudno o wypadek, więc bez odpowiedniego sprzętu i przygotowania lepiej nie zabierać się do tej roboty. Podobnie jak do mycia okien kilkadziesiąt metrów nad ziemią albo przycinania rozłożystych koron drzew.

Wszystko to można zlecić grupie High Workers, której znakiem rozpoznawczym są szybko i dobrze wykonane prace porządkowe na wysokościach. Poznań to miejsce, gdzie można obejrzeć efekty działalności tego przedsiębiorstwa.