High Workers
Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do wykonania na wysokoœci

Montaż rynien Poznań

Woda spływająca z dachu przyczynia się do niszczenia elewacji. Na ścianie tworzą się ślady zacieków, co bardzo szpeci obiekt. Rozwiązaniem problemu jest montaż rynien. Poznań to miasto, w którym działa firma zajmująca się takimi pracami.

Nie jest to zwykłe przedsiębiorstwo remontowo-budowlane. Tworzą je pasjonaci wspinaczki skałkowej, czyli osoby, które wiedzą, jak się zachować na dużej wysokości, gdy nie ma się gruntu pod nogami.

Przewaga firmy nad konkurencją wyraża się w tym, że nie potrzebuje rusztowań czy wysięgnika, by zamontować rynnę. Jej pracownicy, wykorzystując zdolności wspinaczkowe, opuszczają się z dachu czy balkonu na linie, wiercą otwory, przykręcają wsporniki i zakładają rury. Tak właśnie odbywa się nowoczesny montaż rynien. Poznań już to przetestował i jest bardzo zadowolony. Dlaczego?

Cała operacja trwa o wiele krócej niż tradycyjny montaż. W dodatku nie wiąże się z niszczeniem roślinności czy demontowaniem ogrodzenia, co zwykle dzieje się, gdy trzeba dojechać w trudno dostępne miejsce przy budynku.